Profesjonalne, skuteczne sposoby wyszczuplające, ujędrniające i modelujące sylwetkę. Z nami zgubisz nadmiarowe centymetry oraz poprawisz stan skóry – stanie się napięta, twarda i pozbawiona cellulitu.

Profesjonalne, skuteczne sposoby wyszczuplające, ujędrniające i modelujące sylwetkę. Z nami zgubisz nadmiarowe centymetry i zmienisz stan skóry – bycie się napięta, twarda i odebrana cellulitu. Bezpieczna depilacja zapewni gładkość na dłużej.

Kliknij, aby rozwinąć opis zabiegu

Dermomasaż
Dermomasaż to powiązanie masażu technicznego z podciśnieniem. Liczy on na jednoczesnym zasysaniu fałdu cery i rolowaniem ruchomymi rolkami.
Dermomasaż powoduje niszczenie tkanki tłuszczowej oraz obniżenie cellulitu. Zabieg poprawia również wygląd skór z tematem cellulitu, kiedy również owych rzadkich, zbyt dużych - np. po chce oraz porodzie. Zabieg powoduje większe spalanie tkanki tłuszczowej, usuwanie toksyn i drenaż limfatyczny. Również rozstępy ulegają znacznej redukcji. Skóra stoi się wygładzona, jędrna, oraz efekty że obecnie po wstępnym zabiegu. Masaż ten trzyma zazwyczaj brzuch, uda, pośladki, ale ważna uczynić go podobnie na wszystkie ciało.
zabiegi kosmetyczne zupełnie intensywny, lecz niebolesny. W punkcie uzyskania trwałych efektów promuje się stosowanie zabiegów w kolejności od 6-15 .

Efekty:
widoczna redukcja cellulitu
zasadnicza poprawa jędrności skóry
zmniejszenie obwodów
redukcja rozstępów i wiotkości skóry
poprawa wyglądu sylwetki
Dla kogo:
dla osób potrzebujących wymodelować postawę w zdecydowanych opcjach
dla osób istniejących na kuracji odchudzającej
dla lalek po porodzie, które już chcą powrócić do przyszłej sylwetki

Liposukcja ultradźwiękowa to wspaniała alternatywa dla liposukcji chirurgicznej. Istnieje wówczas sposób bezinwazyjny, modelujący sylwetkę za pomocą ultradźwięków o specjalnej mocy. W zysku wibracji ultradźwiękowych wzrasta metabolizm komórek, rozbijane są wszelkie złogi, zwiększa się krążenie krwi, rozszerza się tempo usuwania szkodliwych artykułów przemiany materii. Oleje są wybierane z organizmu za pośrednictwem układu limfatycznego i wydzielane z moczem, dlatego szczególnie ważne jest minimalne przygotowanie pacjenta do środku. Przez chwila dni przed zabiegiem należy zwiększyć spożycie płynów o ok.1-1,5 l dziennie. I po zabiegu należy pić sporo wody, aby dać prawidłowe oczyszczanie systemu z oleju i toksyn.

Efekty:
wyszczuplenie mięsa w polach poddanych zabiegowi
zmniejszenie cellulitu
silne ujędrnienie skóry
Dla kogo:
dla dziewczyn z motywem miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej, często w krainy brzucha, ud, pośladków
dla osób pragnących odzyskać sylwetkę po wybiera oraz porodzie
dla wszystkich muszących wymodelować sylwetkę

Odpowiednia depilacja bikini potrafi przywrócić poczucie kobiecości i swobodzie siebie. Chociaż równie często widzimy się z onieśmieleniem pań połączonym z gatunkiem właściwej depilacji pod sensem jej głębokości. A więc wstajemy z pomocą, omawiając 3 typy depilacji bikini:

Odpowiednia depilacja bikini potrafi przywrócić poczucie kobiecości i wierze siebie. Jednak równie często widzimy się z onieśmieleniem osób powiązanym z wyborem dobrej depilacji pod sensem jej głębokości. A więc spieszymy z usługą, omawiając 3 typy depilacji bikini:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *